Siuntos gavėjo atmintinė

Kurjeriai aptarnauja ne vieną įmonę ar gavėją, todėl priimti siuntą stenkitės per kuo trumpesnį laiką. Kurjeriai turi teisę nelaukti, jeigu siuntos priėmimas užtrunka ilgiau nei 10 minučių.

GavėjoGavėjas privalo siuntos priėmimo metu, dalyvaujant Kurjeriui, apžiūrėti siuntos pakuotes. Priimant siuntą nepasirašykite ant P.O.D.* tol, kol neįvertinsite visų pakuočių išorės ir kol neįsitikinsite, kad pakuočių kiekis nurodytas dokumente atitinka Jums pristatytą pakuočių kiekį.

siuntaPastebėjus pakuotės pažeidimus (plyšusi ar sugniužusi dėžė, atsiklijavusi lipni juosta, panaudota paprasta lipni juosta, nors žinote, kad turėjo būti su logotipu ir pan.) arba pakuočių kiekio neatitikimą, Gavėjas turi tai pažymėti P.O.D.Vežėjas neprisiima jokių įsipareigojimų dėl siuntos ar jos dalies sugadinimo, jeigu siuntos priėmimo metu nebuvo apie tai įrašyta.

kurjeriaiSiunta laikoma pristatyta, kai Gavėjas ar jo atstovas priima siuntą ir pasirašo siuntos lydinčiame popieriniame arba elektroniniame dokumente  P.O.D.*

atmintinė* P.O.D. (angl. Proof of delivery) - dokumentas su gavėjo parašu, įrodantis siuntos pristatymą.

Neatidarinėkite pakuočių tol, kol nepasirašėte ant P.O.D. Kurjeris atsako tik už pakuotę, o ne už pakuotės viduje esančias prekes ar vertybes. Už pakuotės turinį atsako siuntos siuntėjas, todėl pastebėję prekių ar vertybių trūkumą kreipkitės tiesiogiai į siuntėją.

                    Mokyklinė uniforma

Kontaktai  Savanorių pr. 65, LT - 03149 Vilnius, Lietuva

 

    Telefonas uniformupardavimas.lt   Mobilus telefonas +370 670 31537 

 

         el. paštas uniformupardavimas.lt  info@manovita.lt, info.manovita@gmail.com

El. PARDUOTUVĖ

  Mokyklinė uniforma

 

Mokyklinė uniforma  APIE MUS

Mokyklinė uniforma  TAISYKLĖS

Uniformos  PRIVATUMAS

 

UNIFORMOS

  Uniformų parduotuvė

 

Uniformų dydžių koregavimas   KOREGAVIMAS

DYDŽIŲ LENTELĖS  DYDŽIAI

DRABUŽIŲ PRIEŽIŪRA PRIEŽIŪRA

 

INFORMACIJA

  Mokinių apranga

 

APMOKĖJIMAS  APMOKĖJIMAS

PREKIŲ GRĄŽINIMAS  GRĄŽINIMAS

PREKIŲ  PRISTATYMAS  UNIFORMOS

 

 

| Uniformos | Uniformų pardavimas | Mokyklinės uniformos | Moksleivių apranga |   © UAB "Manovita" 2024 All rights reserved.

Projektą valdo ir prižiūrį  “MB VANAVINA

www.DDSOFT.pl
Naudodamiesi šiuo tinklapiu, taip pat ir patekę iš kito tinklapio Jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Slapukų visada galima atsisakyti ir išjungti per naršyklės parametrus, tačiau tuomet gali neveikti kai kurios puslapio funkcijos.